«Єдиний казначейський рахунок» – в дії

Відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 1 листопада 2017 року №898 «Про затвердження Порядку перерахування до державного бюджету через органи Державної казначейської служби України митних та інших платежів, які вносяться до/або під час митного оформлення», здійснюється переведення підприємств на обслуговування через депозитний рахунок 3734, відкритий у Державній казначейській службі України (далі – Казначейство) на ім’я ДФС.

Переведення підприємств на обслуговування через «єдиний рахунок» 3734, відкритий у Казначействі на ім’я ДФС, для зарахування авансових платежів (передоплати) здійснюється поетапно: перехідний період – до 15 квітня 2019 року – за рішенням підприємства; на постійній основі – з 16 квітня 2019 року.

Із 18 березня 2019 року підприємства зможуть перераховувати кошти авансових платежів виключно на «єдиний рахунок» 3734. Рахунки митниць ДФС для поповнення авансових платежів підприємствами будуть заблоковано.

З 18 березня до 16 квітня 2019 року залишки коштів на рахунках митниць ДФС можуть бути використані для митного оформлення товарів. Повернення підприємствам коштів авансових платежів будуть здійснюватися протягом 1095 днів з дня внесення таких коштів на рахунок відповідно до Порядку повернення, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 18 липня 2017 року № 643 «Про затвердження Порядку перерахування до державного бюджету митних та інших платежів, які вносяться до/або під час митного оформлення», зі змінами.

З інформацією щодо реквізитів депозитного рахунку 3734 (єдиного рахунку) можна ознайомитися субсайті Територіальних органів ДФС у Тернопільській області за посиланням (Головна>Медіа-центр>Новини>«Єдиний казначейський рахунок для митних платежів: зміни»), на інформаційних стендах, розміщених безпосередньо у Тернопільській митниці ДФС та у місцях здійснення митного оформлення.

Сектор комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *