Імпланти чи зубні протези – що краще

Гарна посмішка і здорові зуби – це мрія кожного! Але з часом наша щелепа псується і вимагає втручання професійних лікарів. Якщо вчасно чистити зуби, вживати корисну їжу і доглядати за порожниною рота, то можна уникнути деяких захворювань і зберігати зуби у гарному стані довгий час. Та наступає вік, коли наш організм може виходити з ладу і цим процесам ми вже ніяк не здатні завадити цьому. Як би гарно ви не чистили зуби, рано чи пізно виникне ситуація, коли деякі з них зіпсуються без можливості лікування. Такі зуби треба швидко замінювати протезами, адже гнійні процеси, які вони можуть викликати, призведуть до жахливих наслідків. Є два варіанти замінити хворі зуби: поставити імпланти або ж протези.

Кожен з варіатнів має свої переваги, але й недоліки теж. Сьогодні більшість провідних стоматологів, а також звичайних пацієнтів радять використовувати зубні імпланти.  Києві в мережі клінік Люмі-Дент Вам зможуть по відмінній ціні вставити зубні протези на імплантах тут www.lumident.kiev.ua. Звичайно, ви маєте право обирати спосіб лікування той, який довподоби, але перед цим порадьтесь зі спеціалістом. Самолікування може сильно нашкодити вашому здоров’ю.

Чому протези на імплантах кращі за звичайні протези?

Сучасна медицина направлена на розробку зручних і безболісних методів лікування. Стоматологія – це один з яскравих прикладів, де обладнання і методи лікування набули швидки темпів розвитку і модифікації. Наука у цій сфері медицини пішла навперед часу. Однією із важливих розробок у цій сфері стало створення протезів на імплантах. Вони мають низку свої переваг над звичайними протезами. До цих переваг можна віднести:

  • зручність у користуванні
  • вилучення проблеми потрапляння часточок їжі під протез
  • демократичні ціни на протез, котрі повністю відповідають строку їх використання
  • міцність і надійність у використанні

Сам протез встановлюють  або ж одразу після закріплення імпланту на кістці, або через деякий час. Це залежатиме від місця, куди лікарі встановлюватимуть імплант. Гарний спеціаліст вам обов’язково порадить, який вид імпланту буде для вас оптимальним. Також вагомою перевагою протезів на імплантах є те, що вони не блокують слинної залози. Нормальне виділення слони допомагає вашому шлунку перетравлювати нормально їжу. Відгуки звичайних пацієнтів засвідчують зручність використання постійних протезів на імплантах. Вам не потрібно відчувати постійного дискомфорту, щоб їх зняти і зменшуються ризик загубити чи зіпсувати такий протез. Імпланти значно зменшують площу конструкцій, що знімаються і це має позитивний вплив на смакові рецептори. Також консультація для пацієнтів у клініці Люмі-Дент є безкоштовною.

Ви можете замовити собі протези, які знімаються або не знімаються. У будь-якому випадку, вони усі мають спеціальне кріплення. Існує 6 видів кріплення імплантів: суцільно керамічна коронка на імплантах металокераміка на зубних імплантах, технологія All on four, незнімні мостовидні протези на імплантах, умовно-знімні конструкції на імплантах, куляста і балкова.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares