Коли у Тернополі розпочнеться купальний сезон?

Коли у Тернополі розпочнеться купальний сезон?

У Тернополі триває робота з підготовки акваторії Тернопільського ставу до літнього купального сезону.

Незабаром на Тернопільщині розпочнеться літній купальний сезон. Аби убезпечити відпочивальників від нещасних випадків на воді, співробітники служби порятунку проводять комплекс превентивних заходів. Зокрема, фахівці Головного управління ДСНС області, спільно з представником департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України провели обстеження готовності місць масового відпочинку до купального сезону.

До профілактики надзвичайних подій на воді та підготовки акваторії Тернопільського ставу до літнього купального сезону долучилась й група водолазно-рятувальних робіт спеціалізованої аварійно-рятувальної частини. За зверненням КП «Об’єднання парків культури і відпочинку м.Тернопіль» водолази-рятувальники проводять обстеження дна ставу в межах популярного серед мешканців та гостей Тернополя міського пляжу «Циганка». Вони чистять його від сміття та сторонніх предметів, виставлять буйки – роблять все необхідне, щоб водойма стала безпечною та придатною для купання. На черзі пляж «Дальній».

Як зазначили у пресслужбі ГУ ДСНС України в області, про дату відновлення літнього купального сезону у Тернополі буде повідомлено додатково, після прийняття відповідного рішення виконавчим комітетом міської ради.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *