На Покрову у Гримайлові…

На Покрову у Гримайлові…


14 жовтня ми відзначали День захисників і захисниць України, українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. З нагоди цих дат у Гримайлові на селищному стадіоні відбувся турнір з міні футболу “Кубок Гримайлова”, у якому взяли участь сім команд Гримайлівської ОТГ. Перемогу у напруженій боротьбі здобули Глібівська, Гримайлівська та Вікнянська команди, зайнявши відповідно 1-3 місця. Переможців привітав голова Гримайлівської ОТГ Микола Сідляр, нагородивши їх кубками, грамотами та медалями. Були відзначені також кращі нападаючий і воротар.


Увечері на площі імені Івана Пулюя відбувся святковий концерт за участю заслуженого артиста України Святослава Края та солістки Чернівецької філармонії, лауреата премії Назарія Яремчука Олесі Равлюк. До речі, Святослав Край на Гусятинщині частий гість. На запрошення очільників громад з концертною програмою він виступав у Гримайлівській ОТГ (у Раштівцях, Вікні та Гримайлові) , Васильковецькій та Хоростківській ОТГ. Як розповів сам артист, він також побував і на Сході країни, щоб своїми піснями про рідний край, материнську любов, одвічне кохання підняти бойовий дух і настрій бійців, які безперебійно охороняють наш спокій.
Несподіванкою і приємним сюрпризом для гримайлівчан став цінний подарунок, привезений звідти. Святослав вручив голові Гримайлівської ОТГ Миколі Сідляру та директору ПАП “Аркадія” Миколі Пилипіву жовто-блакитний прапор нашої держави з підписами, зібраними з гарячих точок, як вдячність за духовну, моральну та матеріальну підтримку.
А ще особисто від себе Святослав Край подарував Гримайлівському будинку культури потужний шнуровий мікрофон.
Микола Пилипів привітав гримайлівчан зі святом, наголосивши, що маємо пам’ятати, за що борються наші воїни і на яких прикладах та принципах виховувати молоде покоління, та побажав усім сили, здоров’я, миру, віри в прекрасне нашої країни.
Марія МАЙДАНЮК, фото авторки.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares