На Тернопільщині пенсіонер травмувався циркуляркою

На Тернопільщині пенсіонер травмувався циркуляркою

Районна бригада швидкої виїжджала у с. Рогачин на Бережанщині. 68-річний чоловік виконував столярні роботи й випадково порізав руку циркулярною пилою. Із глибоким порізом великого пальця лівої кисті постраждалого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у Бережанську райлікарню.

На Тернопільщині 23 листопада знову побільшало виїздів до ковідних хворих, багато було викликів до пацієнтів із хронічними, особливо серцево-судинними недугами, на алкогольні інтоксикації, ГРВІ, ДТП та різні нещасні випадки.

Зокрема, бригада швидкої виїжджала на вул. Чернівецьку в Тернополі, на місце ДТП. Унаслідок зіткнення таксі «Рено» з вантажівкою постраждала 21-річна пасажирка таксі. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забоєм м’яких тканин голови потерпілу, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у другу міську лікарню.

Загалом за 23 листопада медики швидкої по Тернопільській області обслужили 357 викликів до пацієнтів, здійснили 150 госпіталізацій; з них у Тернополі обслужено  161 виклик швидкої допомоги, госпіталізовано 52 пацієнти, повідомив Михайло Джус, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares