На Тернопільщині побільшало викликів швидкої до хворих із підозрою на Covid-19

На Тернопільщині побільшало викликів швидкої до хворих із підозрою на Covid-19

На Тернопільщині 19 жовтня найбільше було викликів до пацієнтів із хронічними, особливо серцево-судинними недугами, на нещасні випадки, алкогольні інтоксикації та ДТП. Побільшало викликів до хворих із підозрою на ковід.

Районна бригада швидкої виїжджала у м. Почаїв, до 28-річної пацієнтки. Жінка їхала на скутері й впала, не впоравшись із керуванням. Із рваною раною ділянки носа, закритим переломом лівої променевої кістки потерпілу, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у райлікарню.

Швидка виїжджала на трасу біля Ланівців, на місце ДТП. Унаслідок перекидання фури травмувався 31-річний водій. Із травмою хребта, плечового суглоба та вуха потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у райлікарню.

Загалом за 19 жовтня медики швидкої по Тернопільській області обслужили 360 викликів до пацієнтів, здійснили 151 госпіталізацію; з них по  Тернополю обслужено 140 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 51 пацієнта, повідомив Михайло Джус, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares