На Тернопільщині посилюють карантин: що заборонено

На Тернопільщині посилюють карантин: що заборонено

6 640 жителів Тернопільської області продовжують хворіти на коронавірус, з них 728 перебувають у медзакладах, йшлося під час позачергового засідання ТЕБ та НС в Тернопільській облдержадміністрації.

У зв’язку із необлагополучним розвитком подій із захворюванням на COVID-19 в області 16 медзакладів надають допомогу пацієнтам із коронавірусом. Розгорнуто 1605 ліжкомісць, усі вони забезпечені киснем. Продовжують фіксувати випадки коронавірусу і серед дітей. Зокрема, зараз хворіє 13 неповнолітніх.

«Перебіг захворювання останнім часом важчий, ніж раніше, тому все більше осіб потребують кисневої підтримки. Так, 560 пацієнтів знаходяться на кисневій підтримці, а 17 на ШВЛ. Кількість пацієнтів, яким призначають кисневу підтримку зростає. Щодня на Тернопільщині від ковіду помирає 10-18 людей» – зазначила директорка департаменту охорони здоров’я ТОДА Ольга Ярмоленко.

Вона підкреслила, що єдиним способом зупинити поширення коронавірусу залишається вакцинація. Адже 98% госпіталізованих – люди, які не зробили щеплення.

Відтак, з 00.00 год 21 жовтня розпочнуть діяти нові карантинні обмеження. Зокрема, буде заборона функціонування закладів громадського харчування, спортивних залів, продовольчих і непродовольчих ринків, крамниць, державних структур, а також проведення масових заходів у разі відсутності 100 % вакцинації або негативного ПЛР тест на COVID-19 не більше як за 72 години чи експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу не більше як 42 години або документ від лікаря щодо протипоказань вакцинації у працівників та відвідувачів закладів. Ці правила стосуються і міжрегіональних перевезень пасажирів.

Дотримання карантинних вимог перевірятимуть мобільні групи, до складу яких увійдуть представники поліції, Держпродспоживслужби, ДУ “Тернопільський ОЦКПХ МОЗ України” і працівники органів місцевого самоврядування.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares