На Тернопільщині працюють іноземці з 18-ти країн світу

На Тернопільщині працюють іноземці з 18-ти країн світу

У січні-вересні 2021 року в Тернопільському обласному центрі зайнятості було видано (продовжено термін дії) 38 дозволів на застосування праці іноземних громадян. У минулому році найбільше дозволів на працевлаштування в Україні отримали громадяни Турецької Республіки, Вірменії та Польщі.

В області іноземці працюють на виробництві (42%), у сільському господарстві (11,5%), в торгівлі (18,3%), сфері обслуговування і надання послуг (11%), переробній промисловості та інших сферах (17,2%).

На 1 жовтня цього року на Тернопільщині 43 роботодавці використовують працю 63 іноземців із 18 країн, зокрема, це – Польща, Турецька Республіка, Німеччина, Таїланд, Азербайджан, Вірменія, ФРН, Королівство Данія, США, Швейцарія, Латвія, Франція, Китай, Болгарія, Білорусь, Грузія, Італія та інші.

Майже дві третини іноземців, які офіційно трудяться на теренах області, обіймають керівні посади та належать до категорії «засновники та/або учасники, а також бенефіціари (контролери) юридичної особи, створеної в Україні».

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares