На Тернопільщині зменшилася потреба в робочій силі

На Тернопільщині зменшилася потреба в робочій силі

За 9 місяців 2021 року в місцевих підрозділах служби зайнятості Тернопільщини соціальними послугами зі сприяння у працевлаштуванні скористалися 32,5 тис. осіб, з них 25,4 тисячі були визнані безробітними через відсутність прийнятних пропозицій роботи (торік – на 4,5% менше).

На Тернопільщині, порівняно з аналогічним періодом минулого року, на 35,2% зменшилася потреба в робочій силі. Служба зайнятості області оперувала інформацією про наявність 11,2 тисячі вільних робочих місць, з них 5,6% із заробітною платою вищою від середньої по області, 45,6% – з мінімальною.

Цьогоріч змогли знайти роботу більше 8 тис. краян, з них 39 – з компенсацією роботодавцям витрат єдиного соціального внеску, одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримали 4 безробітних, 56 – уклали контракт на проходження військової служби. До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру було залучено 1033 особи, після їх завершення 433 – працевлаштовані на постійні місця праці.

Профпідготовкою та підвищенням кваліфікації було охоплено 1567 безробітних; 1486 – його завершили, з них 98% вже працевлаштувались. Також, 19 краян отримали безкоштовні ваучери на оплату навчання; 5 осіб підтвердили результати неформального навчання за професією кухар на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Про це повідомляє відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Тернопільського обласного центру зайнятості.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares