Представники Тернопільського «Інваспорту» у змаганнях армрестлерів в Одесі вибороли 14 нагород (ФОТО)

105 учасників з 15 регіонів України приїхали до Одеси, аби виступити на чемпіонаті України з армспорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору. Такі змагання відбувалися впродовж трьох днів на базі 9-го спортивного клубу управління фізичної культури та спорту Міністерства оборони України. Тернопільський центр «Інваспорт» представляли на турнірі 9 спортсменів у своїх нозологіях з інвалідністю, вагових категоріях, класах. В результаті наші земляки завоювали 8 срібних та 6 бронзових нагород.

Так, серед спортсменів з вадами зору ARM 3 серед жінок у ваговій категорії +70 кг Алла Кіс виборола срібні нагороди на ліву та на праву руку, а Олійник Наталія здобула теж дві медалі, але бронзового гатунку.

Серед чоловіків дві срібних нагороди завоював Кузьо Степан (в/к 70 кг), Микола Забіла (в/к 80 кг) на ліву руку зайняв 4 місце, а на праву руку отримав срібну нагороду, дві срібних медалі у здобутку Сергія Юрійчука (в/к 90 кг), а дві «бронзи» приніс у скарбничку області Василь Горобець (в/к + 100 кг) – (на фото справа Василь ГОробець – на третій сходинці п’єдесталу).

Серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату ARM 2 серед чоловіків в/к 60 кг Назарій Ворощук на ліву руку посів 4 місце, а на праву руку виборов бронзову нагороду, Володимир Гродзік (в/к + 90 кг) на ліву руку став четвертим, а на праву руку отримав звання бронзового призера змагань (Володимир Гродзік – на фото зліва – на третій сходинці п’єдесталу) .

Ще одне «срібло» завоював серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату ARM 5 у ваговій категорії 85 кг Микола Божемський, виступаючи на праву руку.

Загалом, у здобутку команди Тернопілля 14 медалей – 8 срібних і 6 бронзових.

Готували спортсменів до змагань Олег Юзчишин, Віктор Юзчишин, заслужений тренер України Іван Салук та Ігор Лисий.