Ритуальний транспорт – важливий організаційний момент

Смерть близької людини завжди настає несподівано, навіть якщо й готуєшся до цього. Після виклику необхідних служб насамперед розпочинається пошук транспорту для доставки покійного до моргу. Ритуальні перевезення у Києві може забезпечити похоронне бюро «Осіріс». Ми працюємо цілодобово, 7 днів на тиждень.

У київській ритуальній агенції «Осіріс» ви можете замовити транспорт для похоронної церемонії. У нас великий вибір машин для доставки тіла покійника до місця поховання (цвинтар, крематорій) різної комфортності:

  • VIP-катафалк для церемоній;
  • Mercedes-Benz/Volkswagen для церемонії підвищеного комфорту;
  • лімузин, призначений для доставки труни з тілом до іншого міста;
  • катафалк економ-класу.

Для перевезення всіх людей, які бажають проводити в останній шлях покійного, ми надаємо автобуси різної місткості – ГАЗель або ПАЗ. Вартість послуги залежить від обраного автомобільного транспорту, маршруту, часу роботи водія.

Як замовити ритуальний транспорт у Києві?

Якщо ви зіткнулися з необхідністю транспортування покійного, звертайтесь до похоронного бюро «Осіріс». Ознайомитись з повною інформацією можна на сайті – https://osiris.memorial/ritualnyy-transport/. Якщо виникли запитання, то дзвоніть. Цілодобовий номер вказано на головній сторінці. Співробітник уточнить усі нюанси, підрахує витрати та направить необхідний транспорт у зазначений час на вказану адресу.

На час перевезення ритуальне бюро несе відповідальність за доставку покійного. У нас працюють водії з великим досвідом водіння, які добре знають місто. Якщо ви бажаєте замовити ритуальний транспорт за лояльною ціною, перейдіть на сайт – https://osiris.memorial/. Там ви можете ознайомитись із пакетами організації похорону, де з основними витратами враховано послуги катафалка та іншого транспорту для перевезення родичів.

За необхідності доставки тіла покійного до іншого міста наші ритуальні агенти допоможуть оформити дозвільну та супровідну документацію. Для перевезення буде надано автомобіль з кліматичною технікою, що актуально у спеку.

У чому полягає допомога ритуального агента?

Ви вперше зазнали непоправної втрати — смерті близької людини? Не можете зрозуміти, з чого починати і куди звертатися? Телефонуйте до похоронного бюро «Осіріс». Ми направимо до вас ритуального агента, який весь клопіт з організації поховання візьме на себе. Він швидко оформить потрібні документи, перевірить їх на відсутність друкарських помилок, наявність реєстрації та підписів, зробить копії. За потреби наш співробітник організує доставку тіла в морг.

Зверніть увагу, що ми надаємо послугу організації похорону під ключ. Професійний агент проконсультує з усіх питань, врахує побажання щодо проведення траурної церемонії, розрахує вартість пакету та оформить договір. Ми з повагою ставимося до всіх клієнтів незалежно від їхнього матеріального становища. За потреби надаємо медичний супровід.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *