Скільки грошей до місцевих бюджетів Тернопільщини сплатили власники нерухомості

Скільки грошей до місцевих бюджетів Тернопільщини сплатили власники нерухомості

Упродовж трьох кварталів цього року місцеві бюджети територіальних громад Тернопільщини отримали майже 135,1 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це перевищило очікувані надходження на 11,7 млн гривень, а порівняно з відповідним періодом минулого року сплата зросла на 31,6 млн гривень.

Трохи більша частка сплаченого платежу припадає на власників нерухомості – юридичних осіб. Вони спрямували на розвиток територіальних громад 74,3 млн грн податку на нерухоме майно. Приріст до січня-вересня минулого року склав 21,5 млн грн (плюс 41 відсоток). 

Жителі області сплатили за нерухомість майже 60,8 млн грн цього платежу, що перевищило минулорічні надходження дев’яти місяців на 10,1 млн гривень. Додатково фізособи сплатили трохи більше 4 млн грн або плюс 7 відсотків.

Найбільше податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, отримали місцеві скарбниці Тернополя  60,9 млн грн та Тернопільського району – 17,5 млн гривень. Про це повідомили у секторі інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares