Студенти ЗУНУ – на Європейському молодіжному форумі EYFON

Студенти ЗУНУ – на Європейському молодіжному форумі EYFON

Студенти Школи міжнародних комунікацій Західноукраїнського національного університету 3-9 жовтня 2021 року взяли участь у Європейському молодіжному форумі EYFON (Austria, Neumarkt).

Спудеї вивчали європейські цінності, відносини країн Євросоюзу з сусідами, обговорювали майбутнє ЄС, зміни клімату, політичні проблеми та їх рішення, обмінювались досвідом, пізнавали культуру різних країн Європи, спілкуючись зі студентами з університетів Австрії, України, Словаччини, Італії, Німеччини та інших країн. Молодь покращувала навички спілкування іноземними мовами, розглядала питання взаємної поваги в Європі.

Досвід міжкультурного діалогу був неоціненний. Окрім спеціалізованих лекцій, майстер-класів та обговорень, учасників чекала різноманітна програма дозвілля.

Форум проходив у центральній Австрії, у місті Neumarkt in der Steiermark, у замку Europaburg. Для студентів проводили цікаві розважальні заходи, де вони мали змогу практикувати мовні навички та обмінюватись досвідом з молоддю звідусіль в Європі.

Сертифікати за участь у Європейському молодіжному форумі EYFON отримали студенти: Вікторія Геляс (БКП-22), Ірина Мишка (БКП-21), Анна Бурчик (БКП-21), Олександр Романський (БКП-21), Анна-Марія Старицька (БКП-21), Павло Малінович (ІПЗ-22), Вікторія Семенюк (ПРм-11), Вадим Шухман (МЕНМ-31), Юлія Балабан (МП-21), Назар Черсак (ПР-42), Ірина Зварич (ДІД-41), Аліна Ярощук (ПДм-11) та доцент кафедри кримінального права та процесу, заступник декана юридичного факультету Світлана Мазепа і професор кафедри іноземних мов та ІКТ, директор Школи міжнародних комунікацій Ольга Царик.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares