Тернопільський астролог Іван КРУП’ЯК: «Не варто розпочинати важливих справ за місяць до свого дня народження»

Тернопільський астролог Іван КРУП’ЯК: «Не варто розпочинати важливих справ за місяць до свого дня народження»

Чому, буває, з людиною тяжко порозумітися, вжитися? Чому негаразди трапляються у певний час? Це випадковість?..

– Часто Небеса посилають знамення людям. Та не завжди вміємо правильно «прочитати», толкувати, що нас очікують саме ці події. Бо вони вже є запрограмовані й стукають у двері, – розповідає відомий тернопільський астролог Іван КРУП’ЯК.  Існує вислів: «мертві тримають живих». Попередження можуть іти від наших предків та ангелів-хоронителів. Буває, людина запізнилася на автобус чи літак, з якими трапилося нещастя. Спізнення було не випадковим. Той щасливчик чи щасливиця не мали потрапити до тієї групи людей, на яку очікувала катастрофа.

– Певні знаки отримують і держави.

– Пригадуєте, коли в 2014 році Папа Франциск помолився за мир в Україні і разом з дітьми випустив у небо двох білих голубів? Їх атакували хижаки – чайка та ворон. Це був символ – фізична й ідеологічна зброя проти нашої держави. Але голубка перемогла.

На світі випадковостей нема. Є наслідки причин незрозумілих, причин незвичних, складної міри, які Творець лиш гідним відкрива… Кожен знак – це посил певної енергетики на ту чи іншу подію. Візьмемо знаки біблейські. Коли Ной плив на кораблі і йшлося до завершення 40-денного потопу, з корабля вилетіли ворон і голубка. Ворон прилетів і сповістив, що земля вже суха. Цей птах символізував, що навіть після потопу людство мало зміниться. Так воно й сталося.

– А голубка?..

– Вона донині не повернулася. І що нам принесе й коли – ми не знаємо.

– Тобто вона тисячоліттями десь витає?

– Це для нас – тисячоліття, а не для Космосу. Голубка мусить повернутися. І, найімовірніше, принесе переміни. Голуб – символ миру, спокою, доброти, щирості, навіть безпорадності. Але поки немає голубки зі звісткою. Ще не пора…

– Коли йдеться про знаки й держави, слід згадати очільників країн. Вони визначають долю держави, її шлях до процвітання або занепаду.  

– Треба вибирати вдалі дні, коли президенти приймають присягу. І коли присягають наречені одне одному, потрібно, аби цей день був наповнений енергетикою добра. Бо бувають дні, коли, згідно з місячним циклом, у світі трапляються багато аварій, травмувань, смертей. Наші предки, мудреці все це знали, за цим слідкували. Ми повинні знати свої негативні та позитивні дні. Наприклад, переважна більшість людей слабкі за місяць до свого дня народження. Фатальні випадки, критичні ситуації стаються саме в цей час. Є дні, коли не можна вишивати чи позичати гроші. Це – не байки чи вигадки, а досвід із життя, правда, перевірена часом, закони, перевірені сотнями років. Ми звикли називати це забобонами. Забобони означає «за бабами», тобто за нашими предками. Все це звідти прийшло…  

Повертаючись до політиків. Коли експрезидент Віктор Янукович ішов приймати присягу, перед ним зачинилися  двері. Духи предків не пускали його, бо відчували: буде щось не так. А потім вінок упав. З відходом Януковича почалася війна. Вінки… І вибори були в такий день, який не давав йому багато шансів.  

– Тобто, подекуди донині вираховують дату, коли новий очільник держави має приймати присягу?

– Аякже! Над цим усерйоз працюють. У Радянському союзі також ці речі сприймалися серйозно. Просто, ми цього не знали.

І ще один приклад про (не)випадковість. 4 жовтня цього року у всьому світі деякий час не працювали Instagram, WhatsApp та Messenger. Цей збій майже зійшовся з річницею смерті винахідника Стіва Джобса.

Ми всі пов’язані невидимою павутиною. Навіть родимки на нашому тілі відповідають за певний знак. Ми знаходимось під певним законом. Кон – це вершина. А веде нас матриця – від народження. Якщо не заплановано, ніколи не зустрінетесь з тією чи іншою людиною. До речі, переважно створюють якісь проблеми люди з негативних для того чи іншого знаку Зодіаку, тривожного для нас. Кожен має свій знак-випробування. 

– Розкажіть, будь ласка, який знак із яким «конфліктує».

– Овен зі Скорпіоном. Овнам важко у період Скорпіона. Не комфортно почувають себе. Зауважу, завжди знак восьмий після нас і знак 12-ий діють на нас. Не завжди Овен може зрозуміти Рибу, а Риба не вникає у проблеми Овна.

Телець. Період Овна для Тельців – метушливий. Якщо зробите щось у цей час, то це обернеться проти вас. І Стрілець «важкий», бо цілиться прямо в серце Тільця. Стрілець – стихія Вогню. Що робить вогонь із землею? Палить. Телець – це Земля.     

Для Близнюківскладний період Тельця. Вони почуваються, наче в клітці, не можуть себе проявити. Також Близнюки можуть мати якісь негаразди, захворіти, коли Сонце знаходиться в Козерогові.

Ракам важко у період Близнюків. А Водолій узагалі для Раків є знаком випробування. Водолій – володар живих і мертвих вод. В одній руці тримає келих із живою водою, в іншій – з мертвою. До речі, коли учні запитали Ісуса: «Учителю, коли ми Тебе побачимо вдруге?», Він відповів: «Як зустрінете людину з амфорою води, знайте, що Я прийшов». Це – епоха Водолія, яка зараз утверджується.

Але епохи не бувають самі по собі. Ми маємо свою тінь. І епохи її мають. Минула епоха Риб і Діви. Її змінила епоха Водолія і Лева. Водолій панівний, а його тінь – Лев. Події відбуватимуться зовсім по-іншому, порівняно з попередньою епохою. 

Для Левів складний період Рака. Рак – це стихія Води, Лев – Вогню. Вода  заливає, гасить вогонь. Також Левам важко у період Риб. Риби – символ морів та океанів. Це також вода.

Для Дів складнуватий період Лева. Діви не можуть себе реалізувати в цей час, якби не старалися. І важко їм з Овном. Повернемось до першої людини. Адам був створений під знаком Овна, а Єва – під знаком Діви. Протилежність. Діва – символ глини. Овен – Вогонь. Випалює, перетворює глину в інший стан.

Терези. Діва народжує Терези, хоча колись не було такого знаку. Терези рахувалися як клешні Скорпіона. Це дуже цікавий і загадковий знак, бо лише він один символізує прилад. Інші мають людинно-тваринне начало. Терези себе не добре почувають у період Діви. І їм важко у період Тельця. Бо йде ділення планети: ранкова і вечірня зоря Венера – одна з планет, яка рухається проти годинникової стрілки. Вона все по-своєму робить, створює дисгармонію.

Скорпіони – вони наче втратили частково себе. Бо клешні їхні відійшли. Скорпіон у період Терезів почувається непевно. І йому важко у час Близнюків. Скорпіон – символ річки. Відповідає за розмноження. А Близнюки – це діти – плюс і мінус. Хлопчик і дівчинка. Адам і Єва. До речі, як цікаво названі континенти! Євразія, Австралія, Америка, Африка, Антарктида. Літери «Є» та «А». Єва та Адам.

Стрілець. Кентавр. Пів людина, пів тварина. Дуже сміливий. Зодіакальні цикли закінчуються на Стрільці, бо він дев’ятий. А ми маємо 9 чисел. Стрільцю важко зі Скорпіоном – дає випробування. Хоча, між ними є ще один знак – Змієносець. А протилежний знак до Змієносця – між Тельцем і Близнюками – Павук. Два невизнанні знаки. Також Стрільцям важко у період Рака. Рак – вода. А Стрілець – вуглики. Узагалі, розподіл у стихії Вогню такий: Овен – свічка, Лев – багаття, а Стрілець – догораючий вогонь.

Під знаком Рака відбувалося багато подій, які змінювали людство, долі. Бо в період Рака – найдовший день і найкоротша ніч.  

Наступні – Козеріг, Водолій і Риба – це інші знаки, дуже загадкові. Там уже є два числа: 1 і 0 – десятий знак; дві одиниці і одиниця та двійка, відповідно, 11-ий та 12-ий знаки. Вони управляються по-іншому планетами.   

Козеріг – це долар (талар). Десятий знак Зодіаку. «Ходить» під Сатурном. Козерогам важко у період Стрільця і не є комфортно у період Лева. Лев з’їдає козла.

Водолій – епоха свободи, хаосу і безплідності. Він, наче вільний художник, – немитий, патлатий, не визнає заборон, але визнають його. Ним управляє Уран. 

Це – один із неплодючих знаків. Він – 11-ий. Цікаво, що ніде в казках не згадане число 11. Воно своєрідне, як і знак. Водоліям важко у період Діви. Тому що програма Водолія не плодюча, а ми збираємо врожай і тішимося ним у період Діви. Діва – Плодоноша – та, що несе хліб. Важко Водолію і в період Козерога.

Коли людина живе з несумісно енергетичною людиною, то якщо не потерпить вона – потерплять її діти. І якщо в родині були якісь випробування, то вони повторюються через сьоме і дев’яте покоління.

Риба. 12-ий знак Зодіаку. Символ вивершення, закінчення. Це – перехід. Без води і вогню, без Божого духу не буває життя. Вогонь – Овен – поруч із водами стоїть. Рибі важко у період Водолія. І риба задихається на повітрі, бо вона жителька води, тобто в період Терезів – сьомого знака Зодіака.   

– Іване Степановичу, ви сказали, що люди слабкі за місяць до свого дня народження. То починати тоді важливі справи не варто?

– Часто за місяць до дня народження люди відчувають складнощі, буває, доля дає випробування. Ми стаємо слабкі. Виникає щось непередбачуване. Тому ми не повинні робити щось важливе. Бо на нас наче хтось одягає ковпак. Якщо починати щось нове – ліпше почекати. Бажано до п’яти місяців після дня народження вирішувати важливі справи та починати нові. Перший місяць після дня народження – найкращий. Другий і третій також добрі. Й два наступні непогані.

Період нашого зачаття є теж тривожним знаком. Бо він впливатиме на все життя. А кожен восьмий знак після нашого народження приносить нам великі складнощі.

Ольга ЧОРНА.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares