У Тернополі шахраї пропонували людям роботу на молокозаводі в Швеції

У Тернополі шахраї пропонували людям роботу на молокозаводі в Швеції

Підрозділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС в Тернопільській області спільно із співробітниками відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції в Тернопільській області, викрито схему легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, при здійсненні діяльності з працевлаштування за кордоном.

Встановлено, що суб’єкт господарювання, яке було зареєстроване в іншому регіоні України, а фактично знаходилось у м. Тернополі, пропонував громадянам послуги з працевлаштування за кордоном, а саме на заводі молочних виробів у Королівстві Швеція. За нібито надані консультативні послуги він отримував від громадян кошти на розрахунковий рахунок у розмірі 300 євро в гривнях по курсу НБУ. Однак свої зобов’язання по укладених договорах представники суб’єкта господарювання не мали наміру виконувати – їхні клієнти не отримували працевлаштування за кордоном.

За даними фактами в Єдиний реєстр досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочинів, передбачених ч.3 ст.190, ч.3 ст.209 Кримінального кодексу України. Про це повідомили у секторі інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares