У Чорткові за нез’ясованих обставин померла 19-річна дівчина

У Чорткові за нез’ясованих обставин померла 19-річна дівчина

28 лютого медики швидкої Тернопільської області обслужили 302 виклики до пацієнтів, здійснили 101 госпіталізацію; з них у Тернополі обслужено 134 виклики швидкої допомоги, госпіталізовано 30 пацієнтів. За минулу добу в службі швидкої краю зафіксовано 33 виклики до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 23 ковідних пацієнти. З підозрою на ковід звернулося ще 19 пацієнтів, 12 госпіталізовано.

За 28 лютого, порівняно з попереднім днем, побільшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на нещасні випадки, побутові травмування , до пацієнтів у стані алкогольної інтоксикації та на ДТП.

Так, бригада швидкої виїжджала на вул. Острозького в Тернополі, до пацієнта, 1934 р. н. Біля філармонії літнього чоловіка збив «Мерседес». Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, рваною раною тім’яної ділянки голови, забоєм грудної клітки потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

Районна швидка виїжджала у м. Бережани, до 27-річного пацієнта. За словами потерпілого, його побив знайомий. Із закритою черепно-мозковою травмою, садном правої скули, у стані алкогольного сп’яніння потерпілого, після наданої медичної допомоги, залишено на місці події, оскільки від госпіталізації він відмовився.

Нагадаємо, що 27 лютого о 00.21 бригада швидкої виїжджала до кінотеатру «Перемога» в Тернополі, до 26-річного пацієнта. За словами очевидців, його побили невідомі. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, гематомою лівої надбрівної ділянки та в стані алкогольного сп’яніння потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в університетську лікарню.

Ще 27 лютого швидка виїжджала на вул. Кривоноса в обласному центрі, до 33-річного пацієнта. За словами потерпілого, його побили знайомі. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та забійною раною чола пацієнта, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт.

Також цього дня районна бригада швидкої виїжджала у с. Чернихівці на Збаражчині, на місце ДТП. 33-річну жінку збило авто «Шевроле». Зі струсом головного мозку, забійною гематомою лобної ділянки голови, тупою травмою грудної клітки й живота, із переломом кісток тазу потерпілу, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у Збаразьку райлікарню.

27 лютого о 0.24 районна бригада швидкої виїжджала у м. Чортків, де уже не змогла надати допомогу 19-річній дівчині. Медики змушені були констатувати біологічну смерть, що за нез’ясованих обставин настала до приїзду бригади швидкої допомоги.

Михайло ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares