У медиків швидкої Тернопільщини поменшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду

У медиків швидкої Тернопільщини поменшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду

12 січня медики швидкої по Тернопільській області обслужили 277 викликів до пацієнтів, здійснили 88 госпіталізацій; з них у Тернополі обслужено 119 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 40 пацієнтів. За минулу добу в службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 12 викликів до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 6 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід звернулося ще 15 пацієнтів, 7 госпіталізовано.

За 12 січня поменшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на ДТП та різні нещасні випадки.

Так, о 1.42 бригада швидкої виїжджала у с. Велика Березовиця, де надавала допомогу 28-річній пацієнтці. За словами потерпілої, вона випадково впала на табурет й травмувалася. Із закритою черепно-мозковою травмою, рваною раною лівої ягодиці пацієнтку, після наданої допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

О 12.11 бригада швидкої виїжджала на вул. Львівську в Тернополі, на місце ДТП. Унаслідок зіткнення двох автівок постраждала 40-річна пасажирка однієї із них. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку , після надання медичної допомоги та накладання шийного комірця, потерпілу доставлено у травмопункт.

О 18.16 бригада швидкої виїжджала у с. Трибухівці Гусятинського району, на місце аварії. 69-річну пацієнтку на дорозі збила автівка. На жаль, медики швидкої змушені були констатувати біологічну смерть, що настала до приїзду бригади екстреної меддопомоги, від травм, не сумісних із життям.

Михайло Джус, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares