У Тернополі на базі психоневрологічної лікарні відкрили оновлене інсультне відділення

У Тернополі на базі психоневрологічної лікарні відкрили оновлене інсультне відділення

У Тернопільській обласній комунальній клінічній психоневрологічній лікарні відбулося відкриття оновленого інсультного відділення після проведеної повної реконструкції. Саме тут пацієнти з гострим порушенням мозкового кровообігу матимуть змогу отримати висококваліфіковану допомогу. 

Оглянути та привітати медичний персонал лікарні з відкриттям нового сучасного відділення завітав і міський голова Тернополя Сергій Надал.

«Сьогодні близько 60% пацієнтів цієї лікарні – це тернополяни, тому для нас важливо, щоб медичні послуги тут надавалися якісно та професійно. І мені дуже приємно бачити сьогодні такі хороші умови для лікування пацієнтів, – наголосив Сергій Надал. – Щороку понад 250 млн гривень з бюджету громади направляється в бюджет обласної ради, тож тішить, що ці кошти мають можливість отримати раціональне використання. Сьогодні клінічна психоневрологічна лікарня може бути прикладом для інших закладів охорони здоров’я не лише у Тернополі, але й в межах всієї України. Адже тут створені належні умови як для комфортного перебування і лікування пацієнтів, так й для роботи медичного персоналу».

Під час реконструкції приміщення діючого інсультного відділення було повністю оновлене та обладнане за сучасними світовими стандартами – відтепер тут влаштований безбар’єрний простір для пацієнтів з обмеженими можливостями (постінстультні стани), палати облаштовані інклюзивними санвузлами з душовими кабінами, сучасними розсувними дверима. Для лікування пацієнтів у відділенні розгорнуто 22 ліжка, оснащених електричними механізмами, біля кожного з яких влаштовані консолі з під’єднаними монітором для спостереження за станом хворого, киснем та усією необхідною апаратурою.

Додамо, цього дня на базі психоневрологічної лікарні після реконструкції відкрили також оновлене відділення нейрореабілітації та два нових відділення: четверте неврологічне відділення і відділення невідкладної допомоги Emergency.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares