У ТНЕУ розпочався Місяць настільних фінансових ігор для дітей (ФОТО)

У ТНЕУ розпочався Місяць настільних фінансових ігор для дітей (ФОТО)

Стартував Місяць настільних фінансових ігор, організований на факультеті фінансів та обліку ТНЕУ. Настільні ігри, розроблені науковцями і випускниками факультету, присвячені різним темам фінансової грамотності – плануванню особистого бюджету, безпечному використанню фінансових продуктів і послуг, поєднують проблеми екології та економії тощо.

Першу гру серії настільних фінансових ігор, під час якої діти отримали теоретичні знання та практичні навики використання різних форм оплати за товари і послуги, безпечного користування банкоматом й уникнення фінансового шахрайства, апробовували в НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ».

Сьогодні в навчальному процесі загальноосвітніх навчальних закладів активно запроваджується дисципліна «Фінансова грамотність». З огляду на те, що прагматична педагогіка, виходячи з потреб підготовки дитини до активної діяльності, надає перевагу принципам свідомості, доступності, емоційності, міцності знань і зв’язку навчання з життям, сподіваємося, що настільні фінансові ігри для дітей стануть невід’ємним компонентом навчального процесу та дитячої самоосвіти.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares