В боях виявляв стійкість та мужність: на Тернопільщині прощаються з воїном Ігорем Росчісом

В боях виявляв стійкість та мужність: на Тернопільщині прощаються з воїном Ігорем Росчісом

 Ігор Розчіс з Чорткова був патріотом України і навіть не сумнівався у нашій перемозі. Казав, що обов’язково виженуть з української землі російських окупантів, а перемовин ніяких не може бути. 

Ігор 8 квітня вже пішов захищати Україну. Служив навідником десантно-штурмової роти військової частини А1910. Воював у гарячих точках. 16 вересня українському захиснику виповнилося 49 років. А через чотири дні, 20 вересня, Ігор загинув під час артилерійського обстрілу поблизу села Яцьківка Краматорського району Донецької області, отримавши поранення, несумісні з життям. Стала вдовою дружина Марія, ніколи більше не обійме сина мама Марія, не пригорнеться до тата донька… 

«Щоразу, коли до Чорткова приходить звістка про загибель військовослужбовця – до останнього не віриться, що це відбувається з нами. Знову сльози, знову тисне у грудях… Від рук окупантів загинув чортків’янин Росчіс Ігор Іванович (16.09.1973 р.н.). Був призваний на військову службу за призовом під час мобілізації Чортківським РТЦК та СП ще 8 квітня цього року. Служив навідником десантно-штурмової роти військової частини А1910. Як кажуть його побратими, Ігор завжди у ході виконання бойових завдань був вірний військові присязі, а у боях за нашу Батьківщину виявляв стійкість та мужність… У воїна залишилась матір, дружина, донька, зять та внук. Вічна пам’ять Герою!” – повідомили у Чортківській міській раді. 

Друзі, знайомі, побратими висловлюють щирий жаль та співчуття рідним з приводу загибелі українського захисника: 

«Щирі співчуття мамі Марії, дружині Марії, дітям, брату всій нашій родині, –  пише Ірина Розчіс. – Не так давно Ігор, наш Ігорко – так змалку ми його називали, дзвонив мені. Ми з ним говорили, він був на ротації. Казав, що виженуть русню і переможуть. Я заїкнулась про перемовини, то відповів: ніяких перемовин. Ми, військові, не дозволимо за тих хлопців, що загинули… І ось ти, наш Герою, патріоте, – серед них. Вічна пам’ять і царство небесне тобі, Ігорку».

 Сьогодні, 28 вересня о 19-ій годині відбудеться парастас у рідному домі Ігоря Росчіса за адресою:  вул. Хичія, буд. 11, кв. 3 у Чорткові. Чин похорону воїна  відбудеться у четвер, 29 вересня, о 14 год. в рідному домі Героя, а о 14:30 – в Соборі верховних апостолів Петра і Павла.

Вічна пам’ять Герою! Пам’ятаймо, якою ціною дається наша перемога!

Фото з відкритих Інтернет-джерел. 

  .

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *