Ветерани війни провели «Урок Звитяги» для студентів ЗУНУ

Ветерани війни провели «Урок Звитяги» для студентів ЗУНУ

До Дня захисника України у бібліотеці ім. Л. Каніщенка Західноукраїнського національного університету було проведено «Урок Звитяги» для студентів ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ». Із юнаками та дівчатами спілкувалися ветерани російсько-української війни Валерій Волинець і Сергій Коновалов.

Модератори – працівники читального залу бібліотеки ім. Каніщенка, співорганізатори – головний спеціаліст Відділу в Тернопільській області Міністерства у справах ветеранів України Ірина Скасків та головний спеціаліст Відділу в Тернопільській області Міністерства у справах ветеранів України Христина Феціца.

Метою заходу було прагнення виховати у студентської молоді повагу до українських захисників, землі, історичного минулого держави, сформувати почуття толерантності, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину, сприяти подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

Ветерани поділились своїми спогадами, розповіли про перебування на Сході України, як і коли  вони потрапили на передову.

Христина Феціца детально описала присутнім волонтерську діяльність та активну участь у допомозі бійцям на Сході. Ірина Скасків та Ірина Любезна зачитали патріотичну поезію.

Також Ірина Скасків подарувала бібліотеці збірку поезій «Світло на дні бліндажа» Олени Іськової-Миклащук, де написано про війну, яку побачила авторка очима свого чоловіка – учасника бойових дій.

На завершення студенти вшанували мужність та героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України шляхом побажань та подяк від кожного, які оформили у пам’ятні фоторамки і вручили захисникам.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares