Власники дорогих авто поповнили бюджети Тернопільщини на 906,6 тис грн

Власники дорогих авто поповнили бюджети Тернопільщини на 906,6 тис грн

За сім місяців цього року до місцевих бюджетів Тернопільщини надійшло 906,6 тис грн транспортного податку. Це перевищило очікувані надходження на 68,5 тис грн цього платежу.

З усієї суми надходжень 838,6 тис грн податку сплатили юридичні особи. Громадяни – власники елітних автомобілів перерахували 68 тис грн транспортного платежу. 

Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної зарплати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (у 2022 році – 2473500 грн, а в 2021-ому – 2250000 гривень).

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тис грн за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування.

Цього року до переліку легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню транспортним податком, включено 135 моделей.

Перелік легкових автомобілів Мінекономіки розміщує на своєму офіційному вебсайті (www.me.gov.ua) щороку до 1 лютого податкового (звітного) року.

Сектор інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *