У Зарваниці на Тернопільщині організовують реколекції для подружніх пар

У Зарваниці на Тернопільщині організовують реколекції для подружніх пар


«Якщо у родині панує любов та злагода, тоді щастя їх спільного життя змінює світ до добра»


У Тернополі вже 19 років діє міжнародна спільнота «Подружні зустрічі», яка організовує реколекції для пар у шлюбі та має на меті поглибити і покращити взаєморозуміння між чоловіком і жінкою.
Реколекції тривають протягом трьох днів у Марійському духовному центрі в Зарваниці. Розпочинаються у п’ятницю і закінчуються в неділю. Чоловік і дружина приїздять удвох, їх поселяють разом і вони присвячують цей час своїй парі.

  • Програма реколекції – закрита і її наперед не розголошують, — розповідає Софія Гусак, яка разом з чоловіком є лідерами тернопільського осередку «Подружніх зустрічей». – Дуже важливо, щоб пара залишила вдома батьків, дітей, всі клопоти, роботу, гаджети і мали час одне для одного. Всю програму реколекцій вони переживали удвох. Вийшли з колеса буденності, турбот і подивилися один на одного з іншого боку. Могли порефлексувати, помріяти, поговорити про речі, на які завжди не вистачає часу щодня. Під час реколекції відбуваються зустрічі, духовні бесіди із священниками, літургії. Проводять їх священники-аніматори, які мають великий досвід у роботі з родинами, а також допомагають подружні пари, які також мають досвід у спільноті. І головним реколектантом є Господь.

Організатори подружніх зустрічей розповідають, їх реколекції часто змінюють життя подружжя, про що свідчать багато відгуків. А від міцності, єдності чоловіка та жінки у великій мірі залежать стосунки батьків і дітей. Якщо любов, злагода, спокій, розуміння панують у родині, тоді щастя і радість їхнього спільного життя обдаровує своєю теплотою всіх довкола, та змінює світ до добра. 

Люди свідчать про те, що після реколекцій зуміли врятувати свій шлюб, народили довгоочікуване маля – додає пані Софія. – Або ж у родині з’явилася третя дитина і подружжя розповідає, що наважилися на її народження після цих реколекцій. Я переконана, що плодами наших реколекцій є вбережені від розлучень сім’ї, народжені діти і щасливі родини.
Реколекції лише частина роботи спільноти «Подружні зустрічі». ЇЇ мета – постійна робота і допомога сім’ям у різних форматах.

За час свого існування тернопільський осередок спільноти «Подружніх зустрічей» провів реколекції для понад тисячі пар, – розповідає Софія Гусак. -Ми підтримуємо зв’язок із ними на майбутнє. Подружжя, яким підходить таких формат роботи над шлюбом, надалі працюють у групах при парафіях храмів. Також для учасників реколекцій діє вайбер-чат, у якому вони можуть завжди отримати молитовну підтримку, попросити поради і допомоги, отримати корисну інформацію.
Цьогоріч реколекції для подружніх пар відбудуться 22-24 жовтня, 5-7 листопада, 10-12 грудня. Зареєструватися можна за телефоном (097) 58-52-195 (Софія).

Юля ТИМКІВ.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares