На Тернопільщині в працівників харчоблоків у закладах освіти виявили стафілокок

На Тернопільщині в працівників харчоблоків у закладах освіти виявили стафілокок

11 жовтня регіональні Центри контролю та профілактики хвороб МОЗ України розпочали раптові перевірки працівників харчоблоків у закладах освіти на носійство золотистого стафілокока. 

За 8 днів перевірок (станом на 19 жовтня) загалом обстежено 9117 осіб. Раптові перевірки відбулися в 3002 закладах. За результатами обстежень 940 осіб (10%) мають позитивний результат тесту на носійство стафілококу. 

Що стосується Тернопільщини, то на 19 жовтня було обстежено 38 осіб. За результатами обстежень, 12 осіб мають позитивний результат тесту на носійство стафілококу. Іншими словами, стафілокок виявили у 31% протестованих працівників харчоблоків у закладах освіти Тернопільщини.

Виявлені носії інфекцій будуть відсторонені від роботи на час лікування й до повного одужання. Раптові перевірки відбулися у 17 закладах. 

Перевірки здійснюються на виконання постанови головного державного санітарного лікаря України від 07.10.2021 № 15 «Щодо організації проведення позачергових обстежень працівників харчоблоків закладів освіти, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, дитячих будинках-інтернатах у зв’язку погіршення епідемічної ситуації», повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров’я.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares