У Теребовлі провели спортивно-оздоровчий квест

У Теребовлі провели спортивно-оздоровчий квест

У місті Теребовлі на Тернопільщині, на стадіоні спортивного комплексу “Колос”, відбувся спортивно-оздоровчий квест “Ми – за здоровий спосіб життя” серед студентів Університету третього віку.

Спочатку була фітнес-зарядка, після цього організатори запропонували учасникам цікаві інтелектуально-розважальні вправи. Окрім цього, вони ще взяли участь у спортивній ході на три кілометри. 

Спортивна та оздоровча хода стимулює роботу серцевого м’яза. Медики довели, якщо людина щодня ходить хоча би протягом години, ймовірність серцево-судинних захворювань знижується на 70%. Прогулянки на природі – це не тільки насолода, але й ефективний засіб проти багатьох захворювань, у тому числі й онкологічних. Так, спеціалісти Всесвітнього фонду ракових досліджень оцінивши схильність 5,5 тисяч жінок до раку молочної залози, дійшли висновку: щоденні прогулянки тривалістю до 45 хвилин у посиленому темпі на 45% знижують ризик цього небезпечного захворювання, оскільки фізична активність стимулює обмін речовин та процеси очистки організму.

Після проходження дистанції у три кілометри, усі, хто подолав задану відстань, отримали відзнаки від Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

Організатори спортивно-оздоровчий квесту: Центр розвитку спорту та фізичного виховання Теребовлянської міської ради, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

За активну підтримку студентів Університету третього віку Центр розвитку спорту та фізичного виховання Теребовлянської міської ради нагородив призом

Центр соціальних послуг Теребовлянської міської ради.

Ярослав КОРОЛЮК, директор Центру розвитку спорту та фізичного виховання  Теребовлянської міської ради.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares