Відкриті обласні змагання серед школярів з шахів «Біла тура-2019» зібрали в Тернополі найкращих юних шахістів

Відкриті обласні змагання серед школярів з шахів «Біла тура-2019» зібрали в  Тернополі найкращих юних шахістів

Впродовж двох днів, 30-31березня, у Тернополі, в приміщенні шахово-шашкового клубу «Авангард» тривали відкриті обласні  змаганнях серед школярів з шахів «Біла тура-2019». У змаганнях взяли участь шість  команд – учасниць, збірні районів та ті, що посіли 1-3 місця у місті Тернополі. Це збірні Тернопільськогонавчально-виховного комплексу «Школи-ліцею» № 6 імені Назарія Яремчука, Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов, Тернопільської спеціалізованої школи № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов, Почаївського будинку дитячої творчості та спорту, Кременецького району та міста Хоростків.

У складі кожної команди змагались 3 юнаки і 1 дівчина 2005 року і молодші. Змагання проводились за правилами ФІДЕ 2018 року. Два дні тривали запеклі шахові баталії. Кожен спортивний колектив самовіддано боровся за перемогу, виявляв свої найкращі інтелектуальні якості та підготовленість.

В результаті перше місце з максимальним результатом 10 очок виборола команда Тернопільського навчально-виховного комплексу «Школи-ліцею» № т6 імені Назарія Яремчука, друге місце, набравши 8 очок, завоював спортивний колектив Почаївського будинку дитячої творчості та спорту, третє місце, набравши 4 очки, та за додатковими показниками посіла команда Тернопільської спеціалізованої школи № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов, четверте– п’яте місце, виборовши теж по 4 очки, розділили між собою колективи з Кременецького району та міста Хоростків (Гусятинського району).

Команда-переможець та призери нагороджені кубками грамотами та медалями від Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Організатори: управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Тернопільська обласна шахова федерація.