Володимир Труш: на Тернопільщині із 1296 котелень більшість уже запущені

Володимир Труш: на Тернопільщині із 1296 котелень більшість уже запущені

 У Тернопільській ОДА 18 жовтня відбулася онлайн нарада з представниками громад про початок опалювального сезону.

Станом на сьогодні у 22 територіальних громадах прийняті відповідні розпорядчі документи про початок опалювального сезону. До роботи підготовлено 1296 котелень. Більша частина із них уже запущена. Відремонтовано й замінено 30 кілометрів водопровідних тепломереж.

«Відповідно до гарантій уряду, ціна на газ буде фіксованою – 8 гривень, що значно нижче ринкової. Ця ціна визначена у Меморандумі про тарифи, ініційованому Президентом. Що стосується комунальних установ, розроблено механізм укладання середньострокових контрактів із НАК «Нафтогаз України», який пропонує бюджетним та релігійним організаціям тариф – 16,8 грн за метр кубічний. Заклади, які уклали договори з постачальниками за ринковими цінами (30 і більше гривень) мають правові підстави розірвати їх, оскільки є більш вигідні пропозиції. Керівники установ, які надали минулого тижня необхідний пакет документів, вже можуть отримати газ за оптимальними цінами», – сказав голова облдержадміністрації Володимир Труш.

Також, як додав очільник області, громадам, де коефіцієнт спроможності менше індексу 0,9, передбачена субвенція від держави на оплату енергоносіїв. На Тернопільщині є 42 такі громади.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares